kaupti sulaužytas sulaužytas medali Planeta Ką Plenarinis posėdis

BĖGIMO DALYVIŲ LAUKIA UNIKALŪS PROGINIAI MEDALIAI | BĖGAM UŽ MARIJAMPOLĘ

Kedainiu bokso federacijos taure.Pard. daug medali | 34137384

Elito naujienos: už Dainiaus Kreivio medalį mokės visa Lietuva

Pasaulio rankų lenkimo čempionate Eglė Vaitkutė iškovojo aukso medalį

Skelbimai: lankomiausias Lietuvoje pardavimo, nuomos ir kitų skelbimų  portalas - Skelbiu.lt
Skelbimai: lankomiausias Lietuvoje pardavimo, nuomos ir kitų skelbimų portalas - Skelbiu.lt

Sveikiname Lietuvos verslo kolegijos studentą Aurimą Kuodį Lietuvos  kiokušin karatė suaugusiųjų čempionate, 95 kg svorio kategorijoje iškovojus  bronzos medalį | Lietuvos verslo kolegija | LTVK
Sveikiname Lietuvos verslo kolegijos studentą Aurimą Kuodį Lietuvos kiokušin karatė suaugusiųjų čempionate, 95 kg svorio kategorijoje iškovojus bronzos medalį | Lietuvos verslo kolegija | LTVK

Kedainiu bokso federacijos taure.Pard. daug medali | 34947396

PERAIH MEDALI PERUNGGU JAKARTA REGIONAL OPEN MARCHING COMPETITION 2023

Medaliai - (parduoda, siūlo) Vilniuje | Sutarta.lt

Medinis medalis 12cm – vyc.lt

Lietuvai vienintelį medalį olimpinėse žaidynėse iškovojusi Asadauskaitė:  didžiulė garbė parodyti visam pasauliui, kad esam nors ir maži, bet stiprūs  - LRT
Lietuvai vienintelį medalį olimpinėse žaidynėse iškovojusi Asadauskaitė: didžiulė garbė parodyti visam pasauliui, kad esam nors ir maži, bet stiprūs - LRT

M.Phelpsas iškovojo aštuntąjį aukso medalį | 15min.lt

1387VilniusMagdeburgo teises.Pardavime daug medali | 31897087

Medalis - (parduoda, siūlo) Radviliškyje | Sutarta.lt

Pastatų fasado sistema „Koderus“ pelnė „Lietuvos metų gaminio“ aukso medalį.  Koderus
Pastatų fasado sistema „Koderus“ pelnė „Lietuvos metų gaminio“ aukso medalį. Koderus

Vidurio Lietuvos taurės varžybose jurbarkiečiai iškovojo 32 medalius |  Sportas ir sveikata | Mūsų Laikas
Vidurio Lietuvos taurės varžybose jurbarkiečiai iškovojo 32 medalius | Sportas ir sveikata | Mūsų Laikas

Puikiai pasirodžiusi J. Jefimova nusitaikė į trečią medalį - Delfi sportas

Ordinai, medaliai, ženkliukai kolekcionavimas (59 psl.) - Skelbiu.lt

Vilnius atidavė duoklę Landsbergiui – suteikė miesto garbės piliečio medalį  | tv3.lt
Vilnius atidavė duoklę Landsbergiui – suteikė miesto garbės piliečio medalį | tv3.lt

Legendinė JAV plaukikė J. Long, iškovojusi 14 -ąjį aukso medalį, padėkojo  Jėzui - LAIKMETIS
Legendinė JAV plaukikė J. Long, iškovojusi 14 -ąjį aukso medalį, padėkojo Jėzui - LAIKMETIS

Spalvoti medaliai

Lietuvos kurčiųjų vyrų stalo teniso rinktinė laimėjo dar vieną medalį -  Delfi sportas
Lietuvos kurčiųjų vyrų stalo teniso rinktinė laimėjo dar vieną medalį - Delfi sportas